Aktuálně

Leden 2024

I v roce 2024 uspořádá Tečka, z. s., spolu s Agenturou Dobrý den Pelhřimov letní tábor pro děti (na základně Chaloupky u Nového Rychnova). Tentokrát v termínu 9.–16. srpna 2024, na téma „Klíče, zámky, klíčníci aneb Dveře chceš otevřít? Klíč nebo mocné slovo musíš mít!“

Leden 2023

Letošní tábor se uskuteční ve dnech 11.–18. srpna 2023. Více informací najdete tady.

Srpen 2021

K poslednímu prázdninovému dni pro vás máme malý dárek v podobě fotek z letošního tábora. Najdete je na bochnínském rajčeti.

Duben 2021

Přestože je zvláštní doba a nikdo nevíme, jaká opatření v souvislosti s covidem-19 budou v létě platit, připravujeme tradiční letní tábor i letos. Stejně jako v loňském roce přitom počítáme s dodržením všech hygienických a protiepidemických opatření. Více informací najdete tady.

Srpen 2020

Píseň z Bochnína 2020:

Rozhlasová hra Jak se nedaleko Ústí u Jihlavy zjevovalo strašidlo:

Srpen 2019

Fotky z letošního tábora už jsou k dispozici – prohlédnout si je můžete tady.

Květen 2019

Přípravy na srpnový tábor už se naplno rozběhly. A co nás letos čeká? Téma zní „KDYŽ JEDEN MÁ… A DRUHÝ NEMÁ ANI FLOKA“.

Leden 2019

Už známe termín letošního tábora. Zima je dlouhá, ale léto se blíží!

Září 2018

Letošní tábor už je nějaký ten den za námi, a jak to tak bývá, i letos přichází po létu začátek nového školního roku. Zůstaňme ale ještě chvilku u prázdnin – aspoň v našich vzpomínkách. Na krásné dny strávené na táboře můžeme zavzpomínat při prohlížení fotek, které už jsou k dispozici na bochnínském účtu na serveru Rajče. Tak hurá na to! Fotek je více než tisícovka, tak si na jejich prohlížení vyhraďte pár hodin času ☺.

Červen 2018

Teď na konci školního roku se mají věci točící se kolem Bochnína asi takhle: přípravy na letošní tábor výrazně nabírají na intenzitě, všechno se chystá, plánuje, promýšlí… Aby to zkrátka zase stálo za to.

A druhou novinkou, kterou jste už ale zákonitě museli zaregistrovat, je tento nový web. Bochnín je konečně zase online. Důležitější ale je, že jeho offline verze už je za rohem (6.–13. srpna 2018). Pokud se na ni chystáte, pak jste to právě vy, na které se už teď ze srdce těšíme.

Na Bochníně se pořád něco děje – i když tu třeba zrovna žádný letní tábor není
Na Bochníně se pořád něco děje